baner

Hurtownia IT Sprzedaż B2B

Doskonale zdajemy sobie sprawę
z tego, że prócz konkurowania jakością musisz walczyć o swoich klientów także ceną. Współpraca z naszym działem sprzedaży biznesowej zagwarantuje Ci dostęp do najnowszych technoloii oraz najlepsze na rynku ceny.

zapytaj o szczegóły
baner

Hurtownia IT Sprzedaż B2B

Doskonale zdajemy sobie sprawę
z tego, że prócz konkurowania jakością musisz walczyć o swoich klientów także ceną. Współpraca z naszym działem sprzedaży biznesowej zagwarantuje Ci dostęp do najnowszych technoloii oraz najlepsze na rynku ceny.

zapytaj o szczegóły
baner

Sklep Internetowy

Prowadzimy pierwszy w Polsce specjalizowany sklep internetowy,
w którym oferujemy markowe rozwiązania stacji roboczych, notebooków czy rozwiązań serwerowych. Stanowi on znakomite połączenie niskich cen oraz jakości w obsłudze każdego klienta.

zapytaj o szczegóły
baner

Szkolenia Inżynierskie (CAD)

Zatrudniamy najlepszych trenerów
i konsultantów CAD/CAM w regionie EMEA. Oferujemy nie tylko szkolenia, ale także asysty przy prowadzonych przez Państwa projektach oraz pełne wdrożenia systemów wspomagających proces projektowania przy użyciu IT.

zapytaj o szczegóły
baner

Tworzenie Oprogramowania

Wiemy, że gotowe rozwiązania nie zawsze spełniają oczekiwania naszych Klientów, dlatego w oparciu o najnowsze trendy i technologie pracujemy dla Was także jako Developer aplikacji dedykowanych – tworzymy kompleksowe projekty od specyfikacji do premiery.

zapytaj o szczegóły
baner

Obsługa Informatyczna

Niezawodność Twojego IT jest jednym z kluczowych zagadnień
w nowoczesnej firmie. Nasi inżynierowie systemowi pozostają do Twojej dyspozycji 24h na dobę – 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do współpracy w ramach utrzymania systemów IT.

zapytaj o szczegóły
baner

Wdrożenia Systemów ERP

Controlling to w czasach kryzysu zagadnienie bardzo modne. Jak jednak opanować wszystkie kalkulacje, zarzadzanie czasem pracy, monitoring konkurencji czy zarządzanie relacjami z klientami? Wystarczy Ci system do centralizacji takich danych.

zapytaj o szczegóły

O grupie ITBG

Historia i misja naszej firmy:

IT Business Group jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością funkcjonuje od stycznia 2013 roku, jednak jej historia rozpoczęła się o wiele wcześniej (2006 rok). Zawiązanie spółki pozwoliło nam stworzyć silniejszą grupę kapitałową skupiającą w sobie kilka mniejszych przedsiębiorstw. Dzięki tej fuzji osiągnęliśmy nie tylko lepszą płynność finansową, ale także o wiele szersze zaplecze inwestycyjne. Z drugiej strony mogliśmy również zabezpieczyć interesy naszych Kontrahentów poprzez zwiększenie kapitału zakładowego.

Naszą wspólną motywacją jest praca przede wszystkim dla naszych Klientów. To dla nich podejmujemy nowe wyzwania i inwestujemy w innowacyjne przedsięwzięcia. Chcemy aby ciągły rozwój naszej grupy kapitałowej wiązał się bezpośrednio z sukcesami naszych Kontrahentów. Ponad rozrachunki stawiamy relacje oraz partnerstwo biznesowe. Postawa ta zapewniła nam zaufanie Klientów oraz zaowocowała podjęciem się trudnej misji, która stała się jednocześnie dewizą naszej firmy:

Najważniejszy jest sukces naszych Klientów, którym jeśli zechcą - mogą się z nami dzielić.

Nasze specjalizacje:

Zdajemy sobie sprawę z tego, że profesjonalizm wymaga specjalizacji, dlatego też pracujemy w ramach kilku dziedzin, z którymi jesteśmy związani od samego początku działalności. Nasz zespół tworzą specjaliści i pasjonaci sześciu specjalizacji. Nasza grupa kapitałowa to:

  • Dział sprzedaży hurtowej rozwiązań IT (oprogramowanie, sprzęt komputerowy i peryferyjny,),
  • Pierwszy w Polsce specjalistyczny sklep internetowy oferujący stacje robocze,
  • Dział szkoleń i asyst inżynierskich w zakresie oprogramowania CAD (Autodesk),
  • Zespół programistów działający na zlecenie naszych Klientów (development on demand),
  • Zespół obsługi i utrzymania infrastruktury IT (Outsourcing IT),
  • Zespół konsultantów z zakresu zarządzania zasobami firm, wdrażający rozwiązania ERP,

  • Mimo, iż nasze specjalizacje skupione są w ramach jednej firmy, to każda z nich żyje praktycznie własnym życiem i rozwija się właściwie dla specyfiki swojej działalności. Cieszymy się, że mimo różnic zdań oraz doświadczeń nasz zespół pozostaje zgrany, tworząc jedną wielką rodzinę. Stawiając na ciągły rozwój nie tylko firmy ale też tworzących ją ludzi pozostajemy otwarci również na umysły z zewnątrz, które wyznają analogiczne jak my – jasne i czyste zasady. Jeśli jesteś więc zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu – napisz do nas, wyjaśniając nam krótko dlaczego właśnie siebie widzisz jako nowego członka naszego zespołu.